JESIENNA WYCIECZKA

Jesień to pora zbioru warzyw, owoców i królowania warzyw i owoców na stołach i w sklepach - przekonały się o tym Muchomorki, które były z wizytą w warzywniaku oraz na działce....

   

   
MUCHOMORKI ROBIĄ SZASZŁYKI OWOCOWE, BARDZO SMACZNE, BARDZO ZDROWE:)

   

   

   

KAŻDY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU MOŻE BYĆ CIEKAWY...

   

   

   

DZIEŃ CHŁOPCA

30.09.2014 roku w grupie " Muchomorków" świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji  dziewczynki swoim rówieśnikom odśpiewały sto lat. Potem wspólnie wszyscy uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez nauczycielkę . Były konkurencje sportowe i zabawy  ze śpiewem. Chłopcy zaprosili dziewczynki do tańca podczas krótkiej dyskoteki. Do sali zawitały myszki Miki, co dla dzieci było ogromną niespodzianą. Póżniej wychowawczyni grupy wręczyła chłopcom dyplomy super chłopca 2014 roku, a w prezencie od dziewczynek , koledzy otrzymali kolorowe serduszka z wierszykiem. Pani dyrektor tego dnia także nie zapomniała o swoich podopiecznych . Z okazji święta wszyscy otrzymali słodki poczęstunek.  Na koniec odbyło się uroczyste przyjęcie. Wszyscy uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni. 

   

   

   

   

OGNISKO INTEGRACYJNE

Wspomnienia naszego wspólnego ogniska integracyjnego; doskonale wstrzeliliśmy się: po pierwsze w pogodę, po drugie w Dzień Przedszkolaka:) Jedno ognisko a tyle okazji:)
Niech żałuje ten kto nie był;)
Podziękowania:
- dla mam, które przygotowały słodki poczęstunek: mama Zuzi, mama Oli i mama Emilki
- dla wszystkich rodziców za fajną atmosferę i super zabawę
- dla pani Kamili, pani Dorotki i pani Marty - za przygotowanie ogniska i zabawy z rodzicami i dziećmi