ZAJĘCIA Z RODZICAMI I DLA RODZICÓW

W piątek 27.02.2014r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i pani dyrektor, które prowadziła Małgorzata Osiejuk. Tematem zajęcia było „Dokarmianie ptaków zimą”. 

Rodzice mieli okazję obserwować swoje pociechy podczas pracy, ich aktywność, swobodę wypowiadania się na temat ilustracji przedstawiającej zwierzęta w paśniku i zwierzęta w karmniku. Dzieci przeliczały segregowały, porównywały, nazywały ptaki w karmnikach. Rodzice dołączyli do dzieci podczas zabawy ruchowej, a podsumowaniem zajęcia było grupowe wykonanie prac, które uwieczniliśmy na poniższych fotografiach. Dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach.

   

   

ZAJĘCIA

Tak się uczą przez zabawę 4 letnie Krasnale - rozpoznawanie owoców po smaku, liczenie, segregowanie i inne owocowe zabawy...

zobaczcie sami

   

   

   

WYCIECZKA DO LASU

Dnia 22.X.2013r. dzieci z grupy Muchomorków i Krasnoludków pojechały na wycieczkę do lasu. 

Dzieci miały sposobność obserwowania zmian w przyrodzie podczas jesieni, a także rozbudzały swoje zainteresowania środowiskiem leśnym. Obserwowały różnorodną roślinność leśną, a także zbierały grzyby.

a oto fotograficzne wspomnienia z tej wycieczki...

   

     

   

 

DZIEŃ CHŁOPCA W PIZZERII

Z okazji Dnia Chłopców grupa Krasnoludki wybrała się do pizzerii Giuseppe. 

Dzieci ze smakiem zjadły pizze i próbowały różne sosy. Wyjście do pizzerii było dla dzieci świetną okazją przypomnienia zasad dobrych manier zachowania się przy stole. Wycieczkę zakończyliśmy długim spacerem.